Lean Production assistant/specialistPopis

Analýza toku materiálu firmou, hledání úzkých míst a MUDY

Analýza výkonu výrobních linek na základě „tact-time“

Fyzické měření MCT ve výrobě, komunikace s lidmi na výrobních linkách

Podílení se na tvorbě či změnách standardů, dle uskutečněných pozorování a analýz

Tvorba podkladů navrhovaných změn vč. rozpočtu a vyčíslení plánovaných úspor (CZK; LCT; space; manpower)

Navrhování potencionálních zlepšení na základě analýzy aktuálního stavu

Vyhodnocení efektivity realizovaných opatření

Požadujeme

SŠ či VŠ technického nebo ekonomického směru

Kreativita, pečlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem

Logické uvažování, analytický přístup

AJ referenční úroveň B1

Nadstandardní znalost MS Excel
Jak nás kontaktovat ?


Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email prace@aisan.cz, nebo vyplňte náš online dotazník. Po obdržení emailu nebo vyplněného dotazníku Vás bude kontaktovat některý z našich náborových specialistů a dohodnete se na dalším postupu. Pokud zrovna nenabízíme pozici o kterou máte zájem, a přesto byste u nás rádi pracovali, zašlete nám svůj životopis s pozcicí kterou požadujete.

Zaslal jsem životopis, co bude dál ?


1) Posouzení žádosti

Vámi zaslaný životopis do 14 dnů posoudíme, pokud budete splňovat naše představy a kvalifikační požadavky, budeme vás telefonicky kontaktovat s termínem osobního pohovoru. Když se s vámi nespojíme do 3 týdnu, nebyl jste vyhodnocen jako vhodný uchazeč a zařazen do výběrového řízení.

2) Osobní pohovor

Při osobním pohovoru vám detailně představíme firmu – jaké zastáváme hodnoty, co nabízíme a jaké je naše představa nabízené volné pozice a to samé budeme chtít slyšet od vás. Pokud to daná pozice bude vyžadovat, budeme spou chvíli hovořit v cizím jazyce nebo vyzkoušíme vaše praktické dovednosti.

3) Nabídka zaměstnání

V případě úspěšného pohovoru vás v předem domluveném termínu budeme kontaktovat s pracovní nabídkou. Pokud se rozhodnete ji přijmout, bude Vás čekat ještě jedna krátká schůzka s námi, kde vám budou sděleny nástupní náležitosti a předány potřebné dokumenty pro vyřízení nástupních formalit.

Osobní údaje


Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita pro účely výběru na váše uvedenou pozici, za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Top