Dar lounské Montessori.

12. 1. 2024

Aisan Industry Czech aktivně podporuje rozvoj zručnosti a technických dovedností! Před několika dny jsme předali množství vybavení - šroubováky, vrtáky, kladiva, metry, kleště, pilníky, utahovací klíče, vrtačka, bruska a např. i aku šroubovák lounské mateřské a základní škole Montessori. „V dnešní době není manuální zručnost u dětí běžná, což se odráží v celé společnosti. Naší firmě taková to podpora dává smysl,“ řekl Václav Douša, který naši společnost reprezentoval při předání daru. Dar pro školu Montessori je společným darem Aisanu a jeho dodavatele nářadí, lounské společnosti Saldo Zlatohlávek. Společnosti, zastoupené Jaroslavem Zlatohlávkem, velmi děkujeme za spolupráci. Montessori škole v Lounech, kterou při předání daru zastupovala její ředitelka Hana Pšenská, přejeme do jejího dalšího působení hodně štěstí, věříme, že náš dar bude pro její žáky velmi užitečný. Těšíme se na další spolupráci.

Právě poptáváme tyto pracovní pozice:

3. 6. 2024

Pozvánka na sportovní den v Cítolibech V sobotu 22.6.2024 od 14:00 na fotbalovém hřišti Program: Soutěže, letadlo, zábava, odměny a překvapení! Vstupné pro děti zdarma, doprovod 30Kč
Celá zpráva

30. 4. 2024

Den recyklace - Louny 2024 Tuto akci také podpořila naše firma.
Celá zpráva

23. 4. 2024

Podporujeme Dobrovolnické centrum v Mostě
Celá zpráva

22. 4. 2024

Velice rádi bychom pozvali, nejen naše zaměstnance, ale všechny pohybumilovné zájemce ze širokého okolí, na tradiční lounský Memoriál Karle Raise, k jehož partnerům Aisan dlouhodobě patří. 4.5. 2024 na Lounském výstavišti.
Celá zpráva
Top