Quality EngineerPopis

Co u nás budete dělat?

spolupracovat s výrobním oddělením při řešení problémů ve výrobě

shromažďovat a analyzovat data z výrobních procesů, vizualizovat výsledky a navrhovat opatření vedoucí ke zlepšování

spolupracovat s dodavateli (řešení dodavatelských reklamací, provádění auditů u dodavatelů, schvalování komponentů)

zodpovídat za plnění zákaznických požadavků (řešení zákaznických problémů, schvalování změn, dohled nad reklamačním procesem)

připravovat dokumentaci pro zákazníky a dodavatele

podílet se na přípravě dokumentace systému jakosti (pracovní postupy a návody, tvorba formulářů)

stanete se součástí týmu interních auditorů

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?

vzdělání SŠ případně VŠ (technického směru výhodou)

znalost systému jakosti

Anglický jazyk úroveň A2

standardní ovládání PC (MS Word, Excel, PowerPoint)

být součástí týmu

logické uvažování

samostatnost, zodpovědnost a férovost
Jak nás kontaktovat ?


Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email prace@aisan.cz, nebo vyplňte náš online dotazník. Po obdržení emailu nebo vyplněného dotazníku Vás bude kontaktovat některý z našich náborových specialistů a dohodnete se na dalším postupu. Pokud zrovna nenabízíme pozici o kterou máte zájem, a přesto byste u nás rádi pracovali, zašlete nám svůj životopis s pozcicí kterou požadujete.

Zaslal jsem životopis, co bude dál ?


1) Posouzení žádosti

Vámi zaslaný životopis do 14 dnů posoudíme, pokud budete splňovat naše představy a kvalifikační požadavky, budeme vás telefonicky kontaktovat s termínem osobního pohovoru. Když se s vámi nespojíme do 3 týdnu, nebyl jste vyhodnocen jako vhodný uchazeč a zařazen do výběrového řízení.

2) Osobní pohovor

Při osobním pohovoru vám detailně představíme firmu – jaké zastáváme hodnoty, co nabízíme a jaké je naše představa nabízené volné pozice a to samé budeme chtít slyšet od vás. Pokud to daná pozice bude vyžadovat, budeme spou chvíli hovořit v cizím jazyce nebo vyzkoušíme vaše praktické dovednosti.

3) Nabídka zaměstnání

V případě úspěšného pohovoru vás v předem domluveném termínu budeme kontaktovat s pracovní nabídkou. Pokud se rozhodnete ji přijmout, bude Vás čekat ještě jedna krátká schůzka s námi, kde vám budou sděleny nástupní náležitosti a předány potřebné dokumenty pro vyřízení nástupních formalit.

Osobní údaje


Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita pro účely výběru na váše uvedenou pozici, za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Top