Firemní rodinné odpoledne

9. 10. 2023

Letošní Rodinný den proběhl trochu netradičně a to v sousedních Cítolibech. Navíc jsme se tentokrát nepřišli jen pobavit, ale pokusili jsme se zlepšit zeleň v našem sousedství. Náš Rodinný den byl totiž spojen s vysazením 30 stromů, a to v lokalitě biokoridoru mezi Cítoliby, Zeměchy a Louny. Několik stromků bylo vysazeno také v lokalitě cítolibské „Bažantnice“. I přes drobné potíže s nedostatkem nářadí (mechanizace) a neustále sílícím větrem se podařilo všechny stromky společnými silami úspěšně vysadit. A jednoznačně jsme si to užili. Nejen účastníci samotného sázení stromků pak našli zázemí v cítolibském Dělnickém domě, kde byly pro děti i dospělé připraveny zábavné atrakce a samozřejmě nemohlo chybět dobré občerstvení. V rámci večerního programu potom k tanci a poslechu hrála skupina Reflex. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společnou firemní akci.

Právě poptáváme tyto pracovní pozice:

9. 10. 2023

Firemní rodinné odpoledne a vysazení 30 stromů v Cítolibech 7.10.2023
Celá zpráva

3. 8. 2023

Jako každý rok i letos jsme drobně přispěli na konání tradiční Svatojakubské pouti v Cítolibech, která se i přes drobnou nepřízeň počasí jednoznačně vydařila.
Celá zpráva

31. 7. 2023

Aisan se stal partnerem Dne pěstounství 2023 v Lounech Srdečně zveme nejen naše zaměstnance na Den pěstounství, který proběhne 16.9.2023 na výstavišti v Lounech.
Celá zpráva

13. 6. 2023

Pozvánka Krušnohorský pohár mládežnických družstev v požárním sportu – Jimlín, Touchovice 17-18.6.2023 Naše firma dlouhodobě přispívá na mládežnické aktivity SDH v lounském regionu. Přejeme, aby se následující kolo.Krušnohorského poháru vydařilo.
Celá zpráva
Top